Catering

Gospoda Szlachecka CateringJako nowoczesna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów, wprowadziliśmy do oferty usługi cateringowe.

Duże przyjęcia domowe, firmowe, czy też imprezy plenerowe, wymagają doskonałej obsługi, a przede wszystkim idealnie dobranego jedzenia – takiego, które spełni oczekiwania gości, zaspokoi ich głód, a jednocześnie zachwyci wykwintnością. I tego możecie Państwo oczekiwać od naszego zespołu: doświadczonego, kreatywnego i profesjonalnego.

Dzięki przygotowanemu przez naszych kucharzy jedzeniu, oraz zapewnionej przez nas obsłudze przyjęcia, Państwa impreza plenerowa, firmowa, czy też prywatna, odbyć się będzie mogła bez niepotrzebnego stresu. Całe zaplecze gastronomiczne zapewnimy my!

Oferujemy kompleksowe usługi. Nasza restauracja przygotuje wybrane wspólnie z Państwem menu – zarówno potrawy na ciepło, jak i na zimno. Potrawy zostaną wykonane zgodnie z Państwa sugestiami i według wskazówek oraz dotrą na wskazane miejsce na czas. Obsługa zaś zadba o to, by stół zawsze był pełny.

Zapewniamy własną obsługę, transport oraz zaplecze, co sprawi, że wszelkie obowiązki związane z kwestią posiłków pozostają w naszych kompetencjach, podczas, gdy Państwo możecie się cieszyć organizowanym przez siebie przyjęciem bez żadnych ograniczeń.

Oferujemy korzystne warunki finansowe i jesteśmy w pełni elastyczni, jak chodzi o menu. Zachęcamy więc do kontaktu, by poznać szczegóły oferty.

design by GreenMouse.pl

Copyright © 2019 gospodaszlachecka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.