15.05.2012

WYBÓR MISS HOTELU I RESTAURACJI


Już 26 maja zapraszamy do wspólnej zabawy, po raz pierwszy organizujemy " Wybory Miss Hotelu i Restauracji Gospoda Szlachecka".

Już 26 maja tj . sobota o godzinie 18 zaczynamy wspaniałą impreze pełną niezapomnianych atrakcji.

Zapraszamy w szczególności panie które chcą wziąć udział w konkursie ( regulamin konkursu i karta zgłoszeń dostępne po wysłaniu meila na adres gbpiotrowski@wp.pl) czekają atrakcyjne nagrody; weekend w górach, bon na usługi kosmetyczne w salonie "Metamorfoza", profesjonalna sesja zdjęciowa i wiele innych upominków. Oczywiście nie zabraknie atrakcji dla panów : pokaz boksu organizowany przez Klub Pałac Młodzieży "Tiger" Tarnów pokaz swoją osobą uświetni Mistrz Świata TWBA i WBF Dariusz Sęk wraz z trenerem, festiwal dobrego piwa z firmą AlCapone, picie piwa na czas. Gwarantujemy doskonałą zabawę w rytm muzyki znanych i lubianych zespołów tj. "Burbon" - Krzysztof Szolms, Natalia Baj (półfinalsitka "Mam Talent",Pyroskop.

Szczegóły pod nr. tel. 607-98-98-97 lub meail gbpiotrowski@wp.pl

hotel

Restauracja

catering

kontakt

Aktualności

15.05.2012

Już 26 maja zapraszamy do wspólnej zabawy, po raz pierwszy organizujemy " Wybory Miss Hotelu i Restauracji Gospoda Szlachecka".

17.11.2011

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam posuere justo at libero accumsan ut porttitor eros tincidunt. Integer faucibus scelerisque ullamcorper.

design by GreenMouse.pl

Copyright © 2019 gospodaszlachecka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.