Szanowni Państwo,

Hotel Gospoda Szlachecka NiedomiceSerdecznie witamy na stronach Hotelu Gospoda Szlachecka – będącego częścią firmy rodzinnej "Les – Drób" z ponad dziesięcioletnią historią. Główną gałęzią naszych działań jest dystrybucja drobiu oraz wędlin drobiowych najwyższej jakości. Korzystając jednak z szerokiego doświadczenia biznesowego, jak i dogodnej lokalizacji, w 2006 roku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce – Gospodę Szlachecką, która stała się doskonałą przystanią dla wszystkich, którzy podróżują przez województwo małopolskie poszukują miejsca, gdzie mogą dobrze zjeść, czy też znaleźć komfortowy i kameralny nocleg.

Dziś zapraszamy także do trzygwiazdkowego hotelu, w którym znajdą Państwo wszystko co potrzeba zarówno, by odpocząć po długiej podróży, jak i zorganizować spotkanie biznesowe, czy też wesele. Gwarantujemy, że korzystając z naszych usług, poczujecie się, jak w domu. Z chęcią dopasujemy się do Państwa potrzeb pod względem organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych oraz spotkań.

Oferujemy:

  • Komfortowy nocleg w pokojach o wysokim standardzie (wi-fi, łazienka, nowoczesne wyposażenie)
  • Bogate usługi gastronomiczne, świadczone przez naszą restaurację: obsługę przyjęć i spotkań biznesowych w Gospodzie Szlacheckiej, jak i usługi cateringowe poza naszym Hotelem
  • Bezpłatny parking dla naszych Gości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzin!

Gwarantujemy domową atmosferę, w pełni komfortowe warunki oraz doskonałą kuchnię – wszystko, co potrzeba, by wypocząć, posilić się i nabrać sił do działania!

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu!

Les Drób

Les - Drób to rodzinna firma z niemal piętnastoletnim doświadczeniem na rynku. Spółkę stworzyły rodziny Piotrowskich i Wójcików w 1998 roku. Głównym nurtem działalności jest przetwórstwo drobiu oraz dystrybucja elementów drobiowych na terenie Polski, jak i zagranicy.

Nasz zakład spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej i działa w oparciu o nowoczesne maszyny. Od 2012 roku prowadzimy także produkcję własnych wyrobów wędliniarskich, a nasze produkty mogą być eksportowane na Tereni Unii Europejskiej. Mogą ich Państwo zakosztować również w Restauracji Gospoda Szlachecka, którą prowadzimy.

Zachęcamy do wizyty w Hotelu i Restauracji Gospoda Szlachecka, a także w naszych sklepach firmowych. Na każdej niwie, Les – Drób oferuje Państwu poruty i usługi najwyższej jakości, które nie zawiodą zaufania i zyskają pełne uznanie.

Przejdź do naszej strony firmowej:

Les-Drób

design by GreenMouse.pl

Copyright © 2019 gospodaszlachecka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.